Vánoční pozdravy z Literárního koutku

4. listopadu 2012 v 14:38 | Zdenina
Nevím, jak vy, ale já mám Vánoce ráda, ale nejde jen o to dostat dárky a opít se na Silvestra. Vždy jsem byla uchvácena z té nádherné atmosféry a radosti z darovaného dárku. Stejně tak ráda jsem pomáhala při zdobení stromečku, pálila prskavky a vyhlížela Ježíška.
Nyní jsem sice už velká, ale Ježíšek je pro mě i nadále důležitý symbol Vánoc a nějaký rudého Santu bych nejraději probodla větvičkou cesmínou a narvala do komína.


Ale abych se přiznala, úplně nejvíc jsem se vždy těšila na vánoční přání a pohlednice, které chodily poštou. Vyhlížela jsem pošťáka a kontrolovala schránku, zda nějaký nepřišel.
Jenže v dnešní době pokroku a hlavně internetu a mobilů mohu čekat, jak chci, všichni raději pošlou SMSku nebo popřejí na Facebooku. Vánočních pohlednic ubylo a mně rozhodně scházejí. Je to škoda, protože mi každá vždy udělala ohromnou radost a hned jsem se na Vánoce těšila zase o trochu více.
.
A tak jsem si řekla, proč sedět a čekat až vánoční pohlednice a přání zmizí úplně? Snad nejsem jediná, které chybí. Pojďte to změnit a poslat si vánoční pohled či přání navzájem!
.
Stačí mi napsat na email - literarnikoutek@centrum.cz a domluvíme se, zda si přejete spíše přání nebo pohlednici, vyměníme si adresy a pošleme si vánoční pozdrav vzájemně.
Co vy na to? Šel by do toho někdo se mnou?
.
Vím, že je to docela ještě brzy, ale je lepší se připravit a skutečně by mě zajímalo, zda by o to někdo měl zájem. Nevěřím, že jsem jediný milovník vánočních pohlednic.
.
Počátkem prosince bych se ještě ozvala a připomněla tuto akci, ale nyní by mě prostě jen zajímal váš názor. Tak mi ho napište do komentářů či na email, abych věděla, kdo by měl zájem.
Případně to šiřte dál...
.
Do předmětu nezaponeňte uvést Vánoční pozdravy z Literárního koutku.
Samotný email by měl obsahovat toto:
- Vaše jméno a adresu
- zda chcete přání či pohled (popřípadě, zda máte nějaké speciální požadavek, např. Josef Lada)
- pokud by měl někdo zájem ze Slovenska, tak není problém. (Ještě jsem tam ale nic neposílala. :-) Tak snad to zvládnu.)

A já vám co nejdříve odepíši svoji adresu, abysme si mohli vánoční pozdrav poslat vzájemně.

Tak snad jsem to vysvětlila srozumitelně. Kdyby to nebylo někomu úplně jasné, tak mi též napiště na email.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 15:11 | Reagovat

Je to skvělý nápad!! Rozhodně bych do toho ráda šla!! :-)

2 Zuzzi Zuzzi | Web | 4. listopadu 2012 v 15:49 | Reagovat

Jdu do toho :)

3 Skřítek Skřítek | Web | 4. listopadu 2012 v 19:18 | Reagovat

Určitě! Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy dostala pohlednici nebo dopis. Pravděpodobně na prvním stupni na škole v přírodě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama