Šťastně až na věky - knižní hop

15. listopadu 2012 v 8:46 | Zdenina |  Soutěže
Zdravím,
rozhodla se zúčastnit knižního hopu Šťastně až na věky, který pořádá Syki z Knižního doupěte. Přiznám se, že s "hopem" prozatím nemám žádné zkušenosti, ted kromě toho, že jsem se několika účastnila jako soutěžící, proto doufám, že vše proběhne v pořádku.
Jde o soutěž (tzv. knižní hop), kde je propojeno několik knížních blogů, které jsou uvedeni v seznamu (na linkovači) a na každém z nich je nějaká soutěž o knihu, takže po nich můžete hezky "hopkat" a zasoutěžit si v kolika chcete soutěžích.
Tenhle knižní hop je na téma "Šťastně až na věky", což je obvykle na konci pohádkových příběhů, které mám moc ráda a přestože můj věk před pěti lety překročil dvacítku, tak se do nich vždy s chutí začtu.
Soutěžit se bude od 15. do 25. listopadu.

.
Chvíli jsem přemýšlela o co si z mé knihovničky zahrát, mám v ní několik pohádkových knížek, ale všechny jsou mé oblíbené srdcovky, ke kterým mám nějaký vztah a často jsem si z nich četla už jako malá holka, takže těch bych se vzdát nedokázala a budou mít své místo na poličce nejspíš navždy.
Tak ale o jakou knihu si zasoutěžit? Nakonec jsem zvolila knihu Fiorella a hřbitov upírů, kterou napsal Vlastimil Vondruška, k ní ještě přidám nějaké záložky a kalendáříky, takže doufám, že vítěz bude spokojen.
Dostala jsem jí od mámy a dost dlouho mi ležela v polici s nepřečtenými knihami, proto jsem se rozhodla jí věnovat do soutěže a zároveň mě to alespoň donutilo si k ní sednout a konečně si jí přečíst, takže je velké štěstí, že jsem se na ní vrhla. :-)
Rozhodně jde o zajímavou knihu pro mládež, která pojí historii s pohádkovým příběhem, takže jí všichni mladí čtenáři nad 15 let jistě ocení. Prozradím, že končí "šťastně", sice se nedočkáme žádné svatby, ale pachatel je dopaden a Fiorella pochopila, že ostatní dívky nemusí být jen nudné, ale pořádně se zapojit do pátrání po vrahovi, přestože to znamená, postavit se inkvizitorovi.
Mě kniha bavila a byla jsem ráda, že po napínavém závěru, skončila šťastně, protože jsem chvíli měla o hlavní hrdiny docela strach. Sice jsem pochybovala, že by autor nechal děti umřít na mučidlech, ale rozhodně jsem nakonec byla šťastná společně s Fiorellou, že se z toho dostali.
.
Ale dost blábolení o knize, radši přejdeme k soutěži, která bude spočívat ve vyplnění dotazníkového kvízu. Ten se bude skládat ze tří částí - první obsahuje "přetěžkou" soutěžní otázku, po jejím zodpovězení vstupujete do soutěže (1 vstup); druhou část tvoří tři kvízové otázky, za každou správnou odpověď dostanete 2 vstupy, můžete tedy získat 0 - 6 vstupů; a třetí část je nepovinná, zde můžete získat až 8 vstupů. V soutěži tedy můžete získat celkem až 15 vstupů.
.
Pravidla soutěže:
1. Zapojovat se můžete od 15. do 25. listopadu 2012.
2. Platí pouze pro soutěžící z ČR, starší 13-ti let.
3. Zúčastnit se může každý pouze jednou.
4. Abyste mohli soutěžit, musíte odpovědět na soutěžní otázku.
5. Soutěžící mohou získat celkem až 10 vstupů, za zodpovězení soutěžní otázky získáte 2 vstupy, v kvízové části 0 - 6 vstupů a v nepovinné až 2 vstupy.
6. Výherce bude vylosován pomocí Random.org.
7. Výsledky soutěže se zveřejním 26. listopadu na blogu i na Facebooku.
8. Výherce budu o výhře informovat e-mailem a na odpověď se zasláním své poštovní adresy má 72 hodin. Pak bych musela losovat náhradníka.

Dotazníkový kvíz


Přeji hodně štěstí v soutěži a v likovači či seznamu můžete hopkat po dalších soutěžích.

Blogy účastnící se knižního hopu Šťastně až na věky:
1.Knižní doupě (CZ & SK)
2.Knihánkov (CZ)
3.Literární koutek (CZ)
4.Nikki Finn (CZ)
5.Svět TerushQyH (CZ)
6.Mon univers parallèle (CZ)
7.Kane and her life (CZ)
8.Bastera (CZ)
9.Books in Ashes (CZ & SK)
.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama