Autorské šílenství 3 - Douglas Preston, Lincoln Child

28. září 2012 v 12:00 | Zdenina |  Autorské šílenství
Potřetí vám přináším Autorské šílenství, které mě začalo bavit, takže si alespoň projdu svou knihovničku, abych si v ní udělala trochu pořádek. :-) A o co vlastně jde? Autorské šílenství spočívá v tom, předvést knihy z vašich poliček od jednoho autora a pořádá ho Wolf Draven.
Po dvou autorkách paranormálních romancí je na čase si ukázat knihy, které zbožňuji kvůli jejich tajemnému nádechu, ale jinak jsou to detektivní thrillery. Jde hlavně o sérii Pendergast a dvou autorů, kteří mají na kontě hodně knih, některé napsali společně a pár samostatně - Douglas Preston a Lincoln Child.


Jen je škoda, že prozatím nemám sérii Pendergast kopletní, ale postupně si chci chybějící díly dokoupit, jedná se o Tanec smrti, Kniha mrtvých, Kolo temnoty (šestý, sedmý a osmý díl) a Hořečnatý sen (desátý díl).
Doma tedy mám Relikvie, Relikviář, Kabinet kuriozit, Zátiší s vránami, Pekelná síra (1. -5. díl) a Hřbitovní tanec (9. díl). K tomu jsem sehnala Nejlepší světové čtení, kde je Kodex - Douglas Preston a Poklad od obou autorů.
Oba autory mám hodně ráda a do jejich knih se vždycky ráda začtu, Pendergasta jsem četla už několikrát a určitě se k němu ještě vrátím.
Relikvie, Relikviář a Kabinet kuriozit.
Zátiší s vránami, Pekelná síra a devátý díl Hřbitovní tanec.
Kodex - Douglas Preston a Poklad - Douglas Preston a Lincoln Child
Na závěr tu mám ještě společné foto knih, když jsou v řadě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama