Pár slov o autorce

6. června 2012 v 15:15 | Zdenina |  Blog
Zdravím,
jsem Zdenina (někdy známá taky jako Temný snílek) a je to 25 let, co jsem ve znamení Štíra vykoukla na tento svět. Asi mě musel někdo praštit knížkou do hlavy, protože od narození jsem divná osoba, která je neustále rozpolcená s melancholickou náladou.
Není divu, že mám hned několik naprosto rozdílných zájmů, které spolu příliš nesouvisí. Nejraději čtu a kreslím, pak miluju zvířata, psaní příběhů, focení i vyšívání a v poslední době zkouším i básnit.

Co se týče čtení, tak to dělám, co jsem se to naučila a vždy mě to bavila. Já nikdy nepotřebovala nikoho, vždy jsem se nějak zabavila sama, ať už knihou či jinou činností. Ale abych se přiznala, tak jsem nikdy nečetla ty dívčí románky (třeba od Lanczové), podle mě jsou to asi nejhorší slátaniny, které kdy byly stvořeny.

Moje cesta šla z pohádek k fantasy a kolem jedenácti jsem četla historickou červenou knihovnu. Postupně jsem přešla k dalším žánrům jako horory, thrillery, detektivky nebo i paranormální romance. Čtu prostě všechno, na co mám zrovna chuť a náladu. Proč bych si v pětadvaceti nemohla přečíst nějakou tu pohádku?

Jak jsem se již zmínila, mám ráda i zvířata. Od mala jsem jimi byla obklopována a asi i proto bez nich neumím žít. Doma mám kocoura Whiteeho, fretku Todda, jako rodina máme labradora Kára a dalmatinku Deny (ta je z útulku), k tomu ještě několik koček.

- více o mém dětství i životě v článku "Zrození Temného snílka"

- více o mé lásce ke zvířatům v článku "Život bez zvířat? Nikdy!"

"Literární koutek u fretko-kocoura" není běžný knižní blog, protože na něm nenajdete informace na knížkách či anotace. U mě jsou jen recenze a názory na knihy přečtené mou osobou. Takže je to takový můj čtenářský deník, jen povinné četby tam moc nenajdete. Blog mám od února 2011 a pořád si připadám jako začátečník, ale v recenzích se snažím stále zdokonalovat.

A na závěr ještě přidám kontakty, kdybyste mi chtěli něco zdělit...

Facebook profil: Zdeňka Mašatová
BookFan profil
Ikonka blogu:

Osobní "tvůrčí" blog: muj-svet-zdenina.blog.cz
.
Můj blog na Facebooku:

já a Whitee
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama