Noční kouzlo Vánoc - Sally Wentworthová

23. února 2011 v 10:07 | Zdenina |  Krátké recenze
Román Noční kouzlo Vánoc od Sally Wentworthové vyšel v nakladatelství Harlequin v edici Vánoční romance v roce 1999. V originále vyšel v roce 1996 pod názvem Christmas Nights.

Oficiální text:
Paris se s Willem, svou největší láskou, rozešla před třemi lety za nepříliš šťastných okolností, a tak není divu, že ji vyhlídka na Vánoce, které s ním bude nucena strávit, nijak netěší. Jenže když ho znovu spatří, dojde jí, že roky její lásce nijak neubraly na síle. A tak jí nakonec nezbývá, než svého bývalého milence svést...


Myslím, že knihy tzv. "Harlequinky" nemusím moc představovat. Jde o romantické příběhy končící šťastně. Patří do odpočinkové četby s prvky romantiky i červené knihovny.

V této knížce je i trocha toho napětí, když hlavní hrdiny ohrožuje vrah, který utekl z vězení a chce se pomstít. Policie je odveze na jedno místo a tam musí přečka několit dní, to se nelíbí hlavním hrdinům, kteří se před časem rozešli ve zlém a nyní se mezi nimi láska znovu pomalu rozhořívá. Velké nebezpečí je nakonec usmíří a oni si padnou do náruče.

Děj je hodně jednoduchý a čtivý, zápletka je však dosti dobře popsána a tak se kniha čte, úplně sama.

K odpočinku rozhodně doporučuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama